Проектирование

Написать нам
Отзывы

Отзывы которые не стыдно
показать

001
Департамент житлово-комунального господарства Херсонської міської ради (73000,Україна, Херсонська обл., місто Херсон, вул. Ярослава Мудрого,45, директор департаменту Войтенко О.В.) повідомляє, що відповідно договору №568 від 09 серпня 2016 року Приватним підприємством проектно, будівельно- монтажною фірмою «Промальп» було виконано роботи: »Капітальний ремонт покрівлі житлового будинку №13 по вул. Воронцовській (Комунарів) у м. Херсоні. Сума договору склала грн з ПДВ. Вартість фактичного виконання робіт (з урахуванням змін у зв’язку з відсутністю фінансування) склала грн з ПДВ. Клас наслідків об’єкту СС2. За час виконання робіт Приватне підприємство проектно, будівельно-монтажну фірму «Промальп» Зарекомендувало себе з позитивної сторони як надійна та професійна будівельна організація, роботи були виконані у повному обсязі згідно з діючими будівельними нормами і правилами, своєчасно і якісно, з дотриманням усіх технологічних процесів. Зауважень до об‘ємів, термінів та якості виконання робіт немає. Ми сподіваємося на подальшу співпрацю і рекомендуємо Приватне підприємство проектно, будівельно-монтажну фірму «Промальп» як надійного партнера для здійснення будівельних проектів.
002
Мы, жильцы подьезда №4 по ул.Патона,21/15 выражаем благодарность, в проведении качественного ремонта кровли Вашей строительной компанией ПСМФ «Промальп», за прекрасно выполненную работу. Ремонт кровли был произведен в 2014 году, о чем свидетельствует акт ЧП «Жилсервис» от 22.10.2015 г. P.S. Мы всем знакомым рекламируем и рассказываем о хорошем ремонте кровли и заверяем ,что сотрудники этой фирмы обеспечат качество и гарантию выполненных работ на долгие годы. 12.03.2018 Подписи жильцов подьезда №4: Медведкина И.А. кв.№ 144 Чабанюк Л.А. кв.№ 141 Чегринец М.Л. кв.№ 136 Гонтарь В. Кв.№128 Старовойт кв.№ 127 Павленко Г.А. кв № 126 Бурыченков А.П. кв.№ 139
003
У відповідності до умов договору №12 від 15 вересня 2016 року силами приватного підприємства проектно, будівельно-монтажна фірма «Промальп» виконувались роботи з капітального ремонту ясла-садка с.Томина Балка Білозерського району Херсонської області в обсягах передбачених проектно-кошторисною документацією та графіком виконання робіт з додержанням будівельних норм та правил і умов договору (клас наслідків об’єкту СС2). Ціна договору становила 1 092 288,00 грн (один мільйон дев’яносто дві тисячі двісті вісімдесят вісім гривень 00 копійок). Роботи були виконані якісно, в повному обсязі та в установлений термін, відповідно до умов договору. Зауваження щодо виконання робіт до приватного підприємства проектно, будівельно-монтажна фірма «Промальп» відсутні. За весь час співпраці не було зафіксовано жодного випадку порушень термінів виконання робіт і їх якості. Виражаємо свою подяку і сподіваємось на подальшу співпрацю.
004
Управління капітального будівництва Херсонської міської ради (73025, Україна, Херсонська обл., м.Херсон, вул. Суворова,38, код ЄРДПОУ 05517216) повідомляє, що відповідно договору №18/09 від 18 вересня 2018 року приватним підприємством проектно, будівельно-монтажною фірмою «Промаль» виконувались роботи: Реконструкція будівлі, літера Б, ЗОШ №16 по вул.Суворова,2 у м. Херсоні (ДК 021:2015 (CPV) -45214000-0 Будівництво освітніх та науково-дослідних закладів. Сума укладеного договору склала з ПДВ. Вартість фактичного виконання робіт (із врахуванням змін відповідно додаткових угод) склала грн з ПДВ. Тип об’єкта: об’єкт соціальної сфери, загальноосвітня школа №16 по вул. Суворова,2 у м. Херсоні. Клас наслідків об‘єкту-СС2. Роботи розпочато відповідно Календарного плану робіт, протягом 3-х робочих днів з дати отримання авансу, а саме: з 01.11.2018, дата закінчення виконання робіт 26.12.2019 року. За час виконання робіт приватне підприємство «Проектно, будівельно-монтажна фірма «Промальп» зарекомендувала себе з позитивної сторони як надійна та професійна будівельна організація, роботи були виконані згідно діючими будівельними нормами і правилами, своєчасно і якісно, з дотриманням усіх технологічних процесів. Зауважень до об’ємів, термінів та якості виконання робіт немає. Ми сподіваємось на подальшу співпрацю і рекомендуємо «Проектно, бувельно-монтажна фірма «Промальп» як надійного партнера для здійснення будівельних проектів.